Szkolenia z oprogramowania hafciarskiego — co to takiego?

Bez wątpienia szerokie grono hafciarzy oraz osób zajmujących się haftem hobbystycznie chciałoby podnieść swoje ogólne kwalifikacje w aspekcie hafciarstwa. Inwestycja w poszerzanie horyzontów swoich umiejętności jest bardzo dobrą i opłacalną ścieżką rozwoju. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem są szkolenia z zakresu oprogramowania hafciarskiego podnoszące świadomość nawet najbardziej doświadczonych osób pracujących w tej dziedzinie.

Czym są szkolenia z oprogramowania hafciarskiego?

Szkolenia z oprogramowania hafciarskiego to nic innego jak profesjonalna pomoc doświadczonego projektanta z wieloletnim doświadczeniem. Pomoc ta dotyczy zarówno kompleksowej nauki od podstaw, jak i wzmocnienia swoich aktualnych umiejętności w tej dziedzinie. Z racji tego, że Haftex to najstarsza firma z branży hafciarskiej wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Polsce posiadamy bardzo duże doświadczenie w przekazywaniu swojej obszernej wiedzy z zakresu hafciarstwa. Obsługujemy szkolenia kierowane z Urzędów Pracy, Krajowego Funduszu Szkoleniowego, programów i dotacji unijnych oraz programów dofinansowań z innych instytucji. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze 2.14/00340/2019. Sprawdź wideo, w którym zaprezentowane są oprogramowania hafciarskie Wilcom® EmbroideryStudio, z którego przeprowadzane są szkolenia.

Szkolenie z oprogramowań hafciarskich Wilcom

Jaki jest zakres szkoleń?

Spośród wielu definicji hafciarskich oraz bardzo szerokiego pojęcia związanego z samym hafciarstwem zdecydowaliśmy się na kompleksowe szkolenie w pozycjach dobranych do aktualnych trendów panujących na rynku hafciarskim. Prowadzimy:

  • Szkolenia z obsługi najbardziej popularnych typów maszyn hafciarskich (zarówno maszyn jednogłowicowych jak i wielogłowicowych),
  • Kształcenie z zakresu obsługi oprogramowania hafciarskiego do tworzenia wzorów hafciarskich i wzorów do pikowania – Sierra Stitch Era, Richpeace, Wilcom,
  • Szkolenia Wilcom Professional — prowadzone przez Andrzeja Śniadka certyfikowanego trenera Wilcom
  • Szkolenia z technologii hafciarskiej i technik haftu komputerowego odpowiadającym aktualnym potrzebom i zainteresowaniu na rynku.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie z oprogramowania hafciarskiego?

Program kursu opiera się przede wszystkim o podstawy haftu. W związku z tym od osób chcących wziąć udział w szkoleniu nie jest wymagana wiedza w dziedzinie haftowania ani wcześniejsza praktyka w pracowni hafciarskiej. Kurs przeznaczony jest dla osób:

  • Rozwijających swoją firmę o dodatkowe usługi personalizacji projektów na produktach,
  • Poszerzających swoją wiedzę i zdobywających nowe umiejętności i doświadczenia, 
  • Uczących się od podstaw projektowania haftów, dla celów zarówno prywatnych jak i komercyjnych.

Szkolenia Wilcom

Obejmują one szeroki zakres definicji i zagadnień związanych z projektowaniem wzorów hafciarskich. Profesjonalne szkolenie prowadzi ekspert lub doświadczony projektant z długoletnim stażem. Kształcenie obejmuje podstawy i zaawansowane funkcje dostępne w programie Wilcom® EmbroideryStudio. Po zakończeniu szkolenia zagwarantowane jest fachowe doradztwo oraz pełne wsparcie w stawianiu swoich pierwszych samodzielnych kroków podczas projektowania wzorów hafciarskich. Szkolenie Wilcom z oprogramowania hafciarskiego dostępne jest tutaj.

Chęć rozwoju swoich umiejętności opartych o odpowiednie szkolenie to niezbędna wiedza dotycząca prawidłowych technik hafciarskich służąca ulepszeniu pracy hafciarni. Dzięki kompleksowemu szkoleniu z projektowania haftów komputerowych zyskasz czas, który bardzo często klienci tracą na samodzielne próby rozgryzienia tajników oprogramowania czy też technik haftowania. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej szczegółów o samym przebiegu kursu i wielu innych, skontaktuj się z nami już teraz!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart