Hafciarka komputerowa Haftex 1502 PRO

Wydajne wsparcie dla Twojej pracowni.

Seria hafciarek komputerowych serii PRO dla najbardziej wymagających

Precyzja | Nowoczesność | Design

Nowa seria hafciarek komputerowych marki Haftex to bez wątpienia przełom w urządzeniach specjalizujących się w tworzeniu haftów komputerowych. Seria PRO została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. To połączenie wielu lat doświadczeń i rozmów z branżą hafciarską. Zobacz, jak hafciarki komputerowe serii PRO prezentują się w świetle reflektorów na naszym wideo.

Parametry

2

głowice

20

kolorów

1200

wkłuć/min

Panel

10-calowy ekran z menu w języku polskim

symulacja haftu 3d na ekranie

28 wbudowanych czcionek

Zostań profesjonalistą już od:

zapytaj nas o wycene

Mamy dla Ciebie ofertę leasingową, dzięki której rozłożysz koszt zakupu maszyn hafciarskich na dopasowane do Ciebie raty i zaczniesz korzystać ze sprzętu już teraz. Doradzimy Ci w kwestii finansowania nabycia hafciarek komputerowych i przedstawimy korzystną ofertę.

Przyjrzyj się również innym hafciarkom komputerowym marki Haftex

Wybierz sprzęt, który najlepiej odpowiada potrzebom Twoim lub Twojej pracowni.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1501 PRO2

Jednogłowicowa hafciarka komputerowa, która potrafi haftować w aż 15 różnych kolorach, a jej chwytacz, bębenek i szpulka made in Japan. W cenie maszyny dostawa i szkolenie.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1502 MAXII

Maszyna hafciarska z dwiema wydajnymi głowicami, pozwalającymi na jeszcze lepsze tempo pracy. Posiada najnowocześniejsze funkcje, jak: optyczne czujniki zrywu nici, system centralnego smarowania nici czy automatycznego centrowania tamborków.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1503 PRO2

Maszyna hafciarska do haftu komputerowego z czterema wydajnymi głowicami, pozwalającymi na jeszcze lepsze tempo pracy. Posiada najnowocześniejsze funkcje, jak: optyczne czujniki zrywu nici, system centralnego smarowania nici czy automatycznego centrowania tamborków.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart