Hafciarka komputerowa Haftex 1506 PRO2

Daj rozpędzić się swoim projektom. Razy sześć.

Hafciarka komputerowa Haftex 1506 pozwala osiągnąć nowe możliwości oraz jeszcze wyższą wydajność. Dzięki sześciu niezawodnym głowicom haftującym w tempie 1200 wkłuć na minutę, projekty w Twojej pracowni mogą być realizowane jeszcze szybciej niż kiedykolwiek. Hafciarka komputerowa Haftex 1506 posiada bogate wyposażenie, w tym 72 tamborków, specjalny uchwyt do czapek oraz profesjonalną skrzynkę narzędziową do konserwacji maszyny.

Poznaj możliwości hafciarek komputerowych Haftex!

Hafciarka komputerowa Haftex 1506PRO2 to bez wątpienia urządzenie, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Sześć głowic haftujących oraz bardzo szybkie tempo pracy sprawiają, że hafciarka komputerowa Haftex 1506 jest kupowana z myślą o regularnej, masowej produkcji haftów. Zaoszczędź czas i energię dzięki hafciarce komputerowej Haftex 1506PRO2! Co oferuje to urządzenie?

  • 6 głowic z tempem pracy 1200 wkłuć/minutę,
  • Pole haftu o powierzchni 50 × 45 cm,
  • SYSTEM ELEKTRONICZNEJ STOPKI
  • Pamięć masową, która jest w stanie zapisać 400 projektów,
  • 12-calowy wyświetlacz z menu z językiem polskim,
  • Symulacje haftu na ekranie przed przystąpieniem do finalnego obszywania.

Spójrz na nasze urządzenia z bliska i podejrzyj prace ich podzespołów. Zobacz, jak działają poszczególne hafciarki komputerowe dostępne w naszym sklepie!

Panel Sterujący

12-calowy ekran dotykowy

Jego obsługa jest tak prosta, że nasi klienci sami dziwią się, jak szybko ją opanowują. Dzięki niezwykle łatwej, intuicyjnej obsłudze ekranu, w łatwy sposób wydasz polecenia hafciarce komputerowej.

Co ma maszyna

6

głowice

15

kolorów

1200

wkłuć/min

45 x 40 cm

pole haftu

Wymiary

Panel

pamięć 400 projektów

10-calowy wyświetlacz z menu z j.polskim

symulacja haftu na ekranie

Zostań profesjonalistą i skorzystaj z Finansowania Haftex na hafciarki komputerowe!

Mamy dla Ciebie ofertę leasingową, dzięki której rozłożysz koszt zakupu maszyn na dopasowane do Ciebie raty i zaczniesz korzystać ze sprzętu już teraz. Doradzimy Ci w kwestii finansowania nabycia hafciarek komputerowych i przedstawimy korzystną ofertę.

Zacznij haftować
jak profesjonalista!

W naszym sklepie otrzymasz w specialnej cenie do sprzętu profesjonalne oprogramowanie hafciarskie. Dzięki niemu stworzysz zarówno swoje pierwsze hafty, jak i skomplikowane projekty.

Przyjrzyj się również innym hafciarkom komputerowym marki Haftex

Wybierz sprzęt, który najlepiej odpowiada potrzebom Twoim lub Twojej pracowni.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1503 PRO2

Hafciarka komputerowa Haftex 1503PRO2 spełni wymagania przede wszystkim tych, dla których ważna jest wysoka jakość, większe możliwości oraz solidność wykonania wszystkich podzespołów. Panel sterujący to 10-calowy ekran dotykowy, natomiast jego obsługa jest bardzo prosta.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1504 PRO2

Hafciarka komputerowa Haftex 1504 PRO2 pozwala osiągnąć nowe możliwości oraz jeszcze wyższą wydajność, a wszystko to w bardzo kompaktowym i niedrogim rozwiązaniu. Sprawdź tę maszynę już teraz!

Hafciarka Komputerowa Haftex 1508 PRO2

Hafciarka komputerowa Haftex 1508 PRO2 pozwala osiągnąć nowe możliwości oraz jeszcze wyższą wydajność. Dzięki ośmiu niezawodnym głowicom haftującym w tempie 1200 wkłuć na minutę, projekty w Twojej pracowni mogą być realizowane jeszcze szybciej niż kiedykolwiek. W maszynie zastosowaliśmy najnowsze rozwiązania techniczne , elektroniczną stopkę, szybka zmianę kolorów, duże pole pracy 50x45cm.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart