Finansowanie Haftex

Zacznij swój biznes hafciarski inwestując w profesionalne maszyny

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z haftem komputerowym?

Nasze maszyny, które produkujemy nieprzerwanie od ponad 15 lat, są bez wątpienia świetnymi urządzeniami. Gama naszych produktów jest odpowiedzią na potrzeby małych jak i dużych hafciarni. Jeżeli dopiero rozpoczynasz przygodę z haftowaniem, nasze produkty możesz wziąć w leasing. Hafciarki komputerowe Haftex stanowią kompletną hafciarnię – w jej skład wchodzi nie tylko maszyna, stół roboczy, ale i program do tworzenia haftów.

W ramach zakupu otrzymujesz szkolenie z obsługi maszyny i programu hafciarskiego. Finansowanie naszych produktów odbywa się w prosty sposób. Odwiedź sekcję sklep i wybierz produkt, który Cię interesuje. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły finansowania wybranej maszyny do haftu komputerowego.

Dlaczego warto?

Szybka decyzja kredytowa. Uproszczone procedury. Wybierając Haftex możesz rozpocząć swój biznes bez wychodzenia z domu ,

To tylko niektóre powody, dlaczego nasi klienci wybierają haft komputerowy, który bez wątpienia za pomocą naszych maszyn wykonasz w domu. Dzięki finansowaniu możesz w ciągu 30 dni rozpocząć nowy rozdział swojego biznesu. Zapewniamy uproszczone procedury oraz niewiele formalności. Sprawdź przykładowe kalkulacje, które znajdują się poniżej.

Szybka-Decyzja

Szybka decyzja

uproszczone-procedury

Uproszczone procedury

niski-koszt-leasingu

Niski koszt leasingu

Rodzaje finansowania

Finansowanie zakupów – leasing

Firma Haftex jako autoryzowany dostawca maszyn na rynek polski oferuje szeroką gamę finansowania w formie leasingu. Współpracujemy z najlepszymi firmami leasingowymi w Polsce, co z pewnością pozwala dopasować najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do preferencji naszych Klientów.

Dotacje unijne

Obsługujemy dotacje unijne, wspomagamy klientów poprzez dane do biznes planów. Przygotowujemy oferty dla urzędów.

http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/

Zapytaj o dogodne finansowanie Twojej maszyny hafciarskiej*

*podane wyliczenia nie stanowią  oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego

Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.


    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart