Hafciarka komputerowa Haftex 1504 PRO2

Daj rozpędzić się swoim projektom. Razy cztery.

Hafciarka komputerowa Haftex 1504 Compact pozwala osiągnąć nowe możliwości oraz jeszcze wyższą wydajność, a wszystko to w bardzo kompaktowym i niedrogim rozwiązaniu. Dzięki czterem niezawodnym głowicom haftującym w tempie 1200 wkłuć na minutę, projekty w Twojej pracowni mogą być realizowane jeszcze szybciej niż kiedykolwiek. Hafciarka komputerowa 1504 Compact posiada bogate wyposażenie, w tym 48 tamborków, specjalny uchwyt do czapek oraz profesjonalną skrzynkę narzędziową do konserwacji maszyny.

Poznaj możliwości hafciarek komputerowych Haftex!

Doświadczenie, jakie posiadamy, pozwoliło stworzyć nam maszynę wysokiej jakości z pewnością za najlepszą cenę na rynku polskim. Hafciarka komputerowa Haftex 1504 PRO2, zbudowana na podzespołach japońskich, takich jak łożyska, chwytacze, bębenki i igielnice. Dbałość o szczegóły i zastosowanie nowych technologii w maszynie hafciarskiej bezsprzecznie pozwoliło nam na wykonanie energooszczędnej i dokładnej maszyny hafciarskiej. Hafciarka niewątpliwie jest funkcjonalnie wyposażona w pełen zakres osprzętu i potrafi haftować na szerokiej gamie wyrobów.

Panel Sterujący

10-calowy ekran dotykowy

Jego obsługa jest tak prosta, że nasi klienci sami dziwią się, jak szybko ją opanowują. Dzięki niezwykle łatwej, intuicyjnej obsłudze ekranu, w łatwy sposób wydasz polecenia hafciarce komputerowej.

Co ma maszyna

4

głowice

15

kolorów

1000

wkłuć/min

40 x 40 cm

pole haftu

Wymiary

Panel

pamięć 800 projektów

10-calowy wyświetlacz z menu z j.polskim

symulacja haftu na ekranie

Zostań profesjonalistą już od:

ZAPYTAJ!

Mamy dla Ciebie ofertę leasingową, dzięki której rozłożysz koszt zakupu maszyn na dopasowane do Ciebie raty i zaczniesz korzystać ze sprzętu już teraz. Doradzimy Ci w kwestii finansowania nabycia hafciarek komputerowych i przedstawimy korzystną ofertę.

Zacznij haftować
jak profesjonalista!

W naszym sklepie otrzymasz w specialnej cenie do sprzętu profesjonalne oprogramowanie hafciarskie. Dzięki niemu stworzysz zarówno swoje pierwsze hafty, jak i skomplikowane projekty swoje pierwsze hafty, jak i skomplikowane projekty.

Przyjrzyj się również innym hafciarkom komputerowym marki Haftex

Wybierz sprzęt, który najlepiej odpowiada potrzebom Twoim lub Twojej pracowni.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1504 PRO2

Nasze hafciarki komputerowe zostały zbudowane na niezwykle wytrzymałych podzespołach, które pozwalają na wieloletnią, wydajną pracę. Tak jest w przypadku Hafciarki Komputerowej Haftex 1504PRO2.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1506 PRO2

Hafciarka komputerowa Haftex 1506PRO2 to urządzenie, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Sześć głowic haftujących oraz bardzo szybkie tempo pracy sprawiają, że hafciarka komputerowa Haftex 1506PRO2 jest kupowana z myślą o regularnej, masowej produkcji haftów.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1508 PRO2

Hafciarka komputerowa Haftex 1508 pozwala osiągnąć nowe możliwości oraz jeszcze wyższą wydajność. Dzięki ośmiu niezawodnym głowicom haftującym w tempie 1200 wkłuć na minutę, projekty w Twojej pracowni mogą być realizowane jeszcze szybciej niż kiedykolwiek.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart