Hafciarka komputerowa Haftex 1503 PRO2

Większy rozmach Twoich projektów.

Hafciarka komputerowa Haftex 1503 pozwala osiągnąć nowe możliwości oraz jeszcze wyższą wydajność. Dzięki trzem niezawodnym głowicom haftującym w tempie 1200 wkłuć na minutę, projekty w Twojej pracowni mogą być realizowane jeszcze szybciej niż kiedykolwiek. Hafciarka komputerowa 1503 posiada bogate wyposażenie, w tym 36 tamborków, specjalny uchwyt do czapek oraz profesjonalną skrzynkę narzędziową do konserwacji maszyny.

Zobacz możliwości hafciarki komputerowej Haftex 1503 PRO2!

Przed Tobą hafciarka komputerowa Haftex 1503 PRO2. Spełni ona wymagania przede wszystkim tych, dla których ważna jest wysoka jakość, większe możliwości oraz solidność wykonania wszystkich podzespołów. Panel sterujący to 10-calowy ekran dotykowy, natomiast jego obsługa jest bardzo prosta. Sprawdź szczegóły w poniższym filmie! Spójrz na tę maszynę z bliska, podejrzyj jej pracę i zobacz, jak działają jej poszczególne podzespoły.

Panel Sterujący

10-calowy ekran dotykowy

Jego obsługa jest tak prosta, że nasi klienci sami dziwią się, jak szybko ją opanowują. Dzięki niezwykle łatwej, intuicyjnej obsłudze ekranu, w łatwy sposób wydasz polecenia hafciarce komputerowej.

Co ma maszyna

3

głowice

15

kolorów

1200

wkłuć/min

40 x 40 cm

pole haftu

Wymiary

Panel

28 wbudowanych czcionek

8-calowy wyświetlacz z menu z j.polskim

symulacja haftu 3D na ekranie

Zostań profesjonalistą .

zapytaj w zakładce finansowanie

Mamy dla Ciebie ofertę leasingową, dzięki której rozłożysz koszt zakupu maszyn na dopasowane do Ciebie raty i zaczniesz korzystać ze sprzętu już teraz. Doradzimy Ci w kwestii finansowania nabycia hafciarek komputerowych i przedstawimy korzystną ofertę.

Zacznij haftować
jak profesjonalista!

W naszym sklepie otrzymasz w specialnej cenie do sprzętu profesjonalne oprogramowanie hafciarskie. Dzięki niemu stworzysz zarówno swoje pierwsze hafty, jak i skomplikowane projekty.

Przyjrzyj się również innym hafciarkom komputerowym marki Haftex

Wybierz sprzęt, który najlepiej odpowiada potrzebom Twoim lub Twojej pracowni.

Hafciarka Komputerowa 1504 PRO2

Tę hafciarkę komputerową wyróżniają cztery nowoczesne głowice pracujące w prędkości od 400 do 1000 wkłuć na minutę, dzięki czemu zaoszczędzisz czas poświęcony na projekty. Maszyna została zbudowana na niezwykle wytrzymałych podzespołach, które pozwalają na wieloletnią, wydajną pracę.

Hafciarka Komputerowa 1506

Hafciarka komputerowa Haftex 1506 pozwala osiągnąć nowe możliwości oraz jeszcze wyższą wydajność. Dzięki sześciu niezawodnym głowicom haftującym w tempie 1200 wkłuć na minutę, projekty w Twojej pracowni mogą być realizowane jeszcze szybciej niż kiedykolwiek.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1508 PRO2

Hafciarkę komputerową Haftex 1508 stworzyliśmy z myślą o tych, których wymagania są na profesjonalnym, masowym poziomie. Tę hafciarkę wyróżnia osiem nowoczesnych głowic, pracujących w prędkości od 400 do 1200 wkłuć na minutę, dzięki czemu zaoszczędzisz czas poświęcony na projekty.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart