Hafciarka komputerowa Haftex 1508 PRO2

Daj rozpędzić się swoim projektom. Razy osiem.

Hafciarka komputerowa Haftex 1508PRO2 pozwala osiągnąć nowe możliwości oraz jeszcze wyższą wydajność. Dzięki ośmiu niezawodnym głowicom haftującym w tempie 1200 wkłuć na minutę, projekty w Twojej pracowni mogą być realizowane jeszcze szybciej niż kiedykolwiek. Hafciarka posiada bogate wyposażenie, w tym 96 tamborków, specjalne uchwyty do czapek oraz profesjonalną skrzynkę narzędziową do konserwacji maszyny hafciarskiej.

Poznaj możliwości hafciarek komputerowych Haftex m.in. Haftex 1508 PRO2

Hafciarka komputerowa Haftex 1508 PRO2 stworzyliśmy z myślą o tych, których wymagania są na profesjonalnym, masowym poziomie. Tę hafciarkę wyróżnia osiem nowoczesnych głowic, pracujących w prędkości od 400 do 1200 wkłuć na minutę, dzięki czemu zaoszczędzisz czas poświęcony na projekty. Duży ekran sterujący 12 cali z łatwą obsługą w jęz. polskim.

Obejrzyj nasze wideo i przekonaj się, dlaczego warto wybrać hafciarki komputerowe marki Haftex!

Panel Sterujący

12-calowy ekran dotykowy

Jego obsługa jest tak prosta, że nasi klienci sami dziwią się, jak szybko ją opanowują. Dzięki niezwykle łatwej, intuicyjnej obsłudze ekranu, w łatwy sposób wydasz polecenia hafciarce komputerowej.

Co ma maszyna

8

głowice

15

kolorów

1200

wkłuć/min

45 x 40 cm

pole haftu

Wymiary

Panel

pamięć 800 projektów

10-calowy wyświetlacz z menu z j.polskim

symulacja haftu na ekranie

Zostań profesjonalistą i skorzystaj z Finansowania Haftex!

Mamy dla Ciebie ofertę leasingową, dzięki której rozłożysz koszt zakupu maszyn na dopasowane do Ciebie raty i zaczniesz korzystać ze sprzętu już teraz. Doradzimy Ci w kwestii finansowania nabycia hafciarek komputerowych i przedstawimy korzystną ofertę.

Zacznij haftować
jak profesjonalista!

W naszym sklepie otrzymasz w specialnej cenie do sprzętu profesjonalne oprogramowanie hafciarskie. Dzięki niemu stworzysz zarówno swoje pierwsze hafty, jak i skomplikowane projekty.

Przyjrzyj się również innym hafciarkom komputerowym marki Haftex

Wybierz sprzęt, który najlepiej odpowiada potrzebom Twoim lub Twojej pracowni.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1503 PRO2

Hafciarka komputerowa Haftex 1503 PRO2 posiada bogate wyposażenie, w tym 36 tamborków, specjalny uchwyt do czapek oraz profesjonalną skrzynkę narzędziową do konserwacji maszyny. Sprawdź jej specyfikację.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1504 PRO2

Hafciarka komputerowa Haftex 1504 PRO2 pozwala osiągnąć nowe możliwości oraz jeszcze wyższą wydajność, a wszystko to w bardzo kompaktowym i niedrogim rozwiązaniu. Dzięki czterem niezawodnym głowicom haftującym w tempie 1200 wkłuć na minutę, projekty w Twojej pracowni mogą być realizowane jeszcze szybciej niż kiedykolwiek.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1506 PRO2

Hafciarka komputerowa Haftex 1506 RPO2 to bez wątpienia urządzenie, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Sześć głowic haftujących oraz bardzo szybkie tempo pracy sprawiają, że hafciarka komputerowa Haftex 1506 PRO2 jest kupowana z myślą o regularnej, masowej produkcji haftów.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart