Hafciarka komputerowa Haftex Junior

Niewielkie rozmiary, duże możliwości.

Hafciarka Komputerowa Haftex Junior stanowi połączenie solidności i wysokiej jakości wykonania z dużą wygodą oraz kompaktowością. Dzięki niedużym rozmiarom doskonale dopasowuje się do mniejszych pomieszczeń, a także pozwala na łatwy transport. Hafciarka komputerowa Haftex Junior zapewnia jednocześnie dużą wydajność (praca z prędkością 1000 wkłuć na minutę), przy niewielkim zużyciu energii. Pamięć maszyny mieści aż do 800 wzorów hafciarskich.

Zobacz możliwości hafciarki komputerowej Haftex Junior

Hafciarka komputerowa Haftex Junior to małe arcydzieło!
Spójrz na maszynę z bliska, podejrzyj jej pracę i zobacz, jak działają jej poszczególne podzespoły.

Maszyna hafciarska polecana szczególnie dla:
– niewielkich hafciarni, wykonującym nakłady ok. 50 sztuk dziennie,
– osobom trudniącym się rękodziełem,
– klientom, którzy planują prowadzić swój biznes mobilnie i brać udział w eventach — w zestawie z hafciarką otrzymujecie składany stojak na nici, który idealnie mieści się do samochodu.

01
Przycisk Start / Stop
fasdfdsafadsf
02
Panel wyboru nici
asdfasdf
03
Podgląd haftu na żywo
fdsafasdf

Panel Sterujący

10-calowy ekran dotykowy

Jego obsługa jest tak prosta, że nasi klienci sami dziwią się, jak szybko ją opanowują. Dzięki niezwykle łatwej, intuicyjnej obsłudze ekranu, w łatwy sposób zrozumiesz wszystkie funkcje hafciarki komputerowej.

Parametry

1

głowica

15

kolorów

1000

wkłuć/min

36 x 20cm

pole haftu

Wymiary

Panel

28 wbudowanych czcionek

10 calowy wyświetlacz z menu
w j. polskim

symulacja haftu 3D na ekranie

Bądź profesjonalistą już od 222/msc

Sprawdź naszą ofertę leasingową dotyczącą zakupu maszyny hafciarskiej na dopasowane do Ciebie raty. Doradzimy Ci w kwestii finansowania nabycia hafciarek komputerowych i przedstawimy korzystną ofertę.

Zacznij haftować
jak profesjonalista!

W naszym sklepie otrzymasz w specialnej cenie do sprzętu profesjonalne oprogramowanie hafciarskie. Dzięki niemu stworzysz zarówno swoje pierwsze hafty, jak i skomplikowane projekty.

Przyjrzyj się również innym hafciarkom komputerowym marki Haftex

Wybierz sprzęt, który najlepiej odpowiada potrzebom Twoim lub Twojej pracowni.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1501 MAXII

Hafciarka komputerowa — profesjonalna, która świetnie sprawdzi się także w niewielkich pomieszczeniach. Posiada wszystkie funkcje potrzebne do tworzenia profesjonalnych haftów.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1503 PRO2

Hafciarka komputerowa z trzema wydajnymi głowicami, pozwalającymi na jeszcze lepsze tempo pracy. Posiada najnowocześniejsze funkcje, jak: optyczne czujniki zrywu nici, system centralnego smarowania nici czy automatycznego centrowania tamborków.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1502 MAXII

Maszyna hafciarska z dwiema wydajnymi głowicami, pozwalającymi na jeszcze lepsze tempo pracy. Posiada najnowocześniejsze funkcje, jak: optyczne czujniki zrywu nici, system centralnego smarowania nici czy automatycznego centrowania tamborków.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart