CHCESZ ZACZĄĆ BIZNES HAFCIARSKI? Finansowanie Haftex umożliwi Ci to już od 213zł/msc!
Masz pytania? Zadzwoń (+48) 880 177 431
Napisz do nas haftex@haftex.com
1501xlv2

Hafciarka komputerowa Haftex 1501 XL

Wydajne wsparcie dla Twojej pracowni.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1501 XL spełni wymagania tych, dla których ważna jest wysoka jakość, większe możliwości oraz solidność wykonania wszystkich podzespołów. Jednogłowicowa, profesjonalna maszyna hafciarska wykonuje hafty w 15 różnych kolorach, z prędkością 1000 wkłuć na minutę, a przy tym zapewnia wyjątkowo duże pole haftu – do 120 × 50 cm. Posiada pamięć do 800 wzorów hafciarskich.

Zobacz możliwości hafciarki komputerowej Haftex 1501 XL!

Przed Tobą 1501 XL. Jest to wyjątkowa maszyna przeznaczona do profesjonalnego haftu komputerowego. Zbudowana jest z japońskich podzespołów, aby zagwarantować najwyższą jakość i sprostać wymaganiom naszych Klientów. Przy zakupie maszyna hafciarska objęta jest 2-letnią gwarancją.
Spójrz na tę hafciarkę komputerową z bliska, podejrzyj jej pracę i zobacz, jak działają jej poszczególne podzespoły.

haftex-panel-hafciarki
01
Przyciski Start / Stop
fasadfaasdafasf
02
Przejrzysty interfejs
fsdafasdfasfa
03
Podgląd haftu na żywo
fsadfsdafa

10-calowy ekran dotykowy

Jego obsługa jest tak prosta, że nasi klienci sami dziwią się, jak szybko ją opanowują. Dzięki niezwykle łatwej, intuicyjnej obsłudze ekranu, w łatwy sposób wydasz polecenia hafciarce komputerowej.

Parametry

1

głowica

15

kolorów

1000

wkłuć/min

120x50cm

pole haftu

Wymiary

Panel

28 wbudowanych czcionek

10 calowy wyświetlacz z menu
w j. polskim

symulacja haftu 3D na ekranie

Zostań profesjonalistą już od

332 zł/msc

Mamy dla Ciebie ofertę leasingową, dzięki której rozłożysz koszt zakupu hafciarek komputerowych na dopasowane do Ciebie raty i zaczniesz korzystać ze sprzętu już teraz. Doradzimy Ci w kwestii finansowania nabycia hafciarek i przedstawimy korzystną ofertę.

Zacznij haftować
jak profesjonalista!

W naszym sklepie otrzymasz w specialnej cenie do sprzętu profesjonalne oprogramowanie hafciarskie. Dzięki niemu stworzysz zarówno swoje pierwsze hafty, jak i skomplikowane projekty.

Przyjrzyj się również innym hafciarkom komputerowym marki Haftex

Wybierz sprzęt, który najlepiej odpowiada potrzebom Twoim lub Twojej pracowni.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1501 Max

Wydajna hafciarka komputerowa, wyposażona w  jedną głowicę, która potrafi haftować w aż 15 różnych kolorach, a jej chwytacz, bębenek i szpulka są powiększone o 60%. W cenie maszyny oprogramowanie Wilocm DecoLite E 4.5.

jak-zalozyc-hafciarnie-w-polsce

Hafciarka Komputerowa Haftex 1502 Max

Niewielka, kompaktowa hafciarka komputerowa, wyposażona w dwie głowice, które świetnie sprawdzą się także w mniejszych pomieszczeniach. Maszyna posiada wszystkie funkcje potrzebne do tworzenia profesjonalnych haftów, dwa razy szybciej.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1503

Hafciarka komputerowa z trzema wydajnymi głowicami, pozwalającymi na jeszcze lepsze tempo pracy. Posiada najnowocześniejsze funkcje, jak: optyczne czujniki zrywu nici, system centralnego smarowania nici czy automatycznego centrowania tamborków.

hafciarka-haftex-1503-hafciarka-trzyglowicowa-3v3

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart