Hafciarki komputerowe wielogłowicowe

Hafciarki wielogłowicowe w precyzyjny i szybki sposób potrafią wykonać najróżniejsze wzory hafciarskie. Są to urządzenia przystosowane do pracy w długim okresie czasu. Niezawodne i świetnie wykorzystujące swój potencjał – to właśnie hafciarki komputerowe marki Haftex.

Jaka jest różnica między hafciarkami wielogłowicowymi a wieloigłowymi?

Hafciarki wielogłowicowe, tak jak wskazuje ich nazwa, charakteryzują się dużą ilością głowic haftujących. Dzięki takiemu zabiegowi są one w stanie wykonać taki sam haft na kilku produktach jednocześnie. Hafciarki wieloigłowe natomiast charakteryzują się występowaniem dużej ilości igieł na głowicy, co przekłada się na szybsze wykonanie haftu wielokolorowego na jednym produkcie i możliwość haftowania wielokolorowego haftu bez konieczności zmiany nici podczas haftowania.

Dlaczego warto wybrać hafciarki komputerowe wielogłowicowe Haftex?

Nasza jakość sprawia, że Klienci wracają do nas po kolejne lub nowe maszyny hafciarskie. Misją marki Haftex jest pomoc w rozwoju Twojego biznesu hafciarskiego. Oferujemy szeroki wybór hafciarek komputerowych wielogłowicowych – od podstawowych, ekonomicznych i oszczędnych hafciarek, przez sprzęt o wyższej wydajności i zwiększonych możliwościach. Wielogłowicowe maszyny do haftu zdolne są obsłużyć największe projekty, w jak najkrótszym czasie. Posiadamy hafciarki:

Sprawne, wydajne i wielozadaniowe

Hafciarka wielogłowicowa cechuje się wysoką prędkością haftowania, liczoną na podstawie ilości wkłuć igły na minutę raz ilość głowic haftujących (od 2 do 8). Działanie to pozwala to na skoordynowanie wydajnej pracy z maksymalnymi osiągnięciami. Przekłada się to na dużą oszczędność czasu, szczególnie przy dużych zamówieniach.

Zalety wyboru hafciarki wielogłowicowej:

  • możliwość haftowania w jednym czasie nawet od 2 do 8 produktów w zależności od modelu
  • oszczędność czasu
  • wysoka wydajność
  • niższe koszty produkcji

Finansowanie na maszyny do haftu marki Haftex

Zapewniamy niezależne, rzetelne doradztwo oraz pomoc w uzyskaniu możliwości finansowania potrzebnego do zakupu hafciarki komputerowej wielogłowicowej. Dzięki temu w prosty sposób rozłożysz koszty nabycia sprzętu na przystępne, miesięczne raty.

Skontaktuj się z nami

Zastanawiasz się na zakupem hafciarki wielogłowicowej? Skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy porady związanej z doborem odpowiedniej hafciarki komputerowej, wyjaśnimy jej działanie, a także w prosty sposób ustalimy finansowanie urządzenia.

Hafciarka komputerowa Haftex 1502 PRO2

Hafciarka Komputerowa Haftex 1502 MAXII

Hafciarka komputerowa Haftex 1503 PRO2

Hafciarka komputerowa Haftex 1504 PRO 2

Hafciarka komputerowa Haftex 1506 PRO2

Obszywarka Inderle IDL-30

Hafciarka komputerowa Haftex 1508

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart