Hafciarka komputerowa Haftex 1501 PRO2

Oszczędna, kompaktowa i wydajna.

Hafciarka Haftex 1501 PRO2 to zaawansowana maszyna hafciarska wyposażona w najnowsze technologie w branży. Maszyna wyposażona w technologie EIP elektronicznie sterowne stopki hafciarskie, szybka bezstopniowa zmiana kolorów kompletne wyposażenie i duże pole pracy 40 x 60 cm.

Zobacz możliwości hafciarki komputerowej Haftex 1501 PRO2

Premierowa hafciarka komputerowa Haftex 1501 PRO2 jest polecana dla osób, które rozpoczynają swój biznes oraz przygodę z hafciarstwem. Sprawdź parametry techniczne hafciarki:

– jednogłowicowa hafciarka komputerowa,
– 10″ ekran dotykowy,
– Elektroniczny system kontroli stopek EIP
– Bezstopniowa szybka zmiana kolorów
– napęd ramy za pomocą silników krokowych.

01
Przycisk Start / Stop
asdf
02
Panel wyboru nici
asdfadsf
03
Podgląd haftu na żywo
fasdfaf

Panel Sterujący

7″-calowy ekran dotykowy

Jego obsługa jest tak prosta, że nasi klienci sami dziwią się, jak szybko ją opanowują. Dzięki niezwykle łatwej, intuicyjnej obsłudze ekranu, w łatwy sposób zrozumiesz wszystkie funkcje hafciarki komputerowej.

Specyfikacja

1

głowica

15

kolorów

1000

wkłuć/min

60 x 40cm

pole haftu

Wymiary

Panel

28 wbudowanych czcionek

10″calowy wyświetlacz z menu
w j. polskim

symulacja postępu haftu na ekranie

Zostań profesjonalistą

zapytaj o finasowanie

Mamy dla Ciebie ofertę leasingową, dzięki której rozłożysz koszt zakupu hafciarki komputerowej na dopasowane do Ciebie raty i zaczniesz korzystać ze sprzętu już teraz. Doradzimy Ci w kwestii finansowania nabycia hafciarek komputerowych i przedstawimy korzystną ofertę.

Zacznij haftować
jak profesjonalista!

W naszym sklepie otrzymasz w specialnej cenie do sprzętu profesjonalne oprogramowanie hafciarskie. Dzięki niemu stworzysz zarówno swoje pierwsze hafty, jak i skomplikowane projekty.

Przyjrzyj się również innym hafciarkom komputerowym marki Haftex

Wybierz sprzęt, który najlepiej odpowiada potrzebom Twoim lub Twojej pracowni

Hafciarka Komputerowa Haftex Junior

Niewielka, kompaktowa hafciarka komputerowa, która świetnie sprawdzi się także w niewielkich pomieszczeniach. Posiada wszystkie funkcje potrzebne do tworzenia profesjonalnych haftów.

hafciarka-junior

Hafciarka Komputerowa Haftex 1501 MAXII

Wydajna hafciarka jednogłowicowa, która potrafi haftować w 15 różnych kolorach. Nowa konstrukcja maszyny , małe ramie, pole pracy 50x40cm

Hafciarka Komputerowa 1502 MAXII

Maszyna hafciarska z dwiema wydajnymi głowicami, pozwalającymi na jeszcze lepsze tempo pracy. Posiada najnowocześniejsze funkcje, jak: optyczne czujniki zrywu nici, system centralnego smarowania nici czy automatycznego centrowania tamborków.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart