CHCESZ ZACZĄĆ BIZNES HAFCIARSKI? Finansowanie Haftex umożliwi Ci to już od 213zł/msc!
Masz pytania? Zadzwoń (+48) 880 177 431
Napisz do nas haftex@haftex.com

Firma Haftex

Ponad 20-letnie doświadczenie

Firmę Haftex tworzy zgrany zespół ludzi z pasją

Jesteśmy dumni z naszej serii maszyn hafciarskich, które produkujemy pod naszym ścisłym nadzorem jakości. Bazując na naszym ponad 20-letnim doświadczeniu w dziedzinie hafciarstwa projektujemy i tworzymy maszyny nowoczesne, stabilne, łatwe w obsłudze, zarówno dla osób początkujących jak i doświadczonych hafciarzy. Maszyny Haftex to konstrukcje przemysłowe w minimalnych wymiarach, przeznaczone do wieloletniej pracy. Zbudowane z wyselekcjonowanych części sprawdzonych japońskich, włoskich, koreańskich producentów.

Jako firma wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych  z zakresu technik i technologii hafciarstwa oraz tworzenia wzorów hafciarskich wspomagamy naszych Klientów  profesjonalnym szkoleniem i skutecznym wsparciem po sprzedażowym.

Zapraszamy do naszej siedziby pod Warszawą. Posiadamy jeden z największych salonów pokazowych w Polsce.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze 2.14/00340/2019

haftex-o-firmie

W naszej ofercie posiadamy najszerszą gamę hafciarek komputerowych na rynku europejskim w najlepszych, najnowocześniejszych konfiguracjach  technicznych, bogato wyposażonych w standardzie i w najlepszej propozycji cenowej. Haftex to sprawdzona marka!

Od lat działamy w branży przemysłowej także jako autoryzowany przedstawiciel koncernu Richpeace, oferującego renomowane pikowarki jednoigłowe i wieloigłowe oraz automaty szyjące.

Jesteśmy również przedstawicielem firmy Wilcom i Sierra, światowego lidera profesjonalnych oprogramowań do tworzenia wzorów hafciarskich. Ściśle współpracujemy również z japońskim producentem części do maszyn TOWA oraz producentem profesjonalnych nożyczek Fraliz. W roku 2021 otrzymaliśmy autoryzacje producenta igieł Groz Beckert.

W naszym sklepie online jest dostępny szeroki asortyment akcesoriów do haftu takich jak: bardzo dobre nici do haftu, fizeliny, włókniny, hydrofolia, igły, tamborki, bębenki i wiele innych propozycji towarów niezbędnych do haftu jak i szeroki wybór części zamiennych do hafciarek komputerowych.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.