Festiwal Druku 2021

Po raz kolejny mamy przyjemność napisać o międzynarodowym evencie, jakim jest Festiwal Druku. Trzeba otwarcie przyznać, że rok 2020 nie dał zbyt dużej taryfy ulgowej organizatorom eventów. Mnóstwo odwołanych imprez, przełożone terminy wydarzeń, nowe obostrzenia. Na szczęście w roku 2021 bez zbędnych komplikacji udało się zorganizować VIII edycję Festiwalu Druku.

Zgłaszamy obecność!

Cieszymy się z możliwości ponownego wzięcia udziału w tak świetnie zorganizowanym wydarzeniu. W bieżącej edycji mamy zamiar zaprezentować nowatorskie metody haftu, nowoczesne oprogramowanie poligraficzne z gotowymi wzorami oraz nowe maszyny do haftu. Aby towarzyszyć nam na tym wydarzeniu należy zarejestrować swoją obecność pod tym linkiem https://festiwalmarketingu.pl/formularz/. Zachęcamy gorąco każdego do wzięcia udziału w takim wydarzeniu!

Czym tak właściwie jest Festiwal Druku?

Festiwal Druku to największe w drugiej połowie roku targi dla branży poligraficznej. Łączy on w sobie formułę targów, szkoleń, warsztatów, wystaw i prezentacji. Jest to projekt, który stworzył dostawcom możliwość do zaprezentowania swojej oferty i jednocześnie przekazania wiedzy na temat różnych technologii druku. Więcej szczegółów na temat samego wydarzenia można znaleźć na stronie https://festiwaldruku.pl/.

Niektóre dziedziny firm obecnych na festiwalu w 2021 roku

  • Hafciarstwo i Druk
  • Elektronika reklamowa
  • Displaye POS
  • Wyroby cukiernicze i czekoladowe
  • Drukarki do tekstyliów, laminatory i platery
  • Akcesoria do domu i samochodu

Kiedy i gdzie odbędzie się Festiwal Druku?

Tegoroczna edycja targów FestiwalDruku.pl odbędzie się w EXPO XXI w Warszawie — centrum wystawowym położonym 10 minut od ścisłego centrum Warszawy, w związku z tym gwarantowany jest dobry dojazd zarówno samochodem (duże parkingi na 1500 miejsc), transportem publicznym oraz kolejowym. Data festiwalu przypada na 15-16 Września.

GODZINY OTWARCIA PODCZAS FESTIWALU

  • Dla Wystawców: 8:00 – 18:00
  • Dla Zwiedzających: 10:00 – 17:00

Jak wyglądały poprzednie edycje Festiwalu?

Minione edycje Festiwalu Druku mimo sytuacji epidemiologicznej zgromadziły kilkuset wystawców oraz kilka tysięcy osób zwiedzających — reprezentantów i profesjonalistów branży hafciarskiej. Targom towarzyszyły wydarzenia dodatkowe takie jak pokazy czy konkurs złoty medal, w którym nagradzana była innowacyjność, nowoczesność i pomysłowość. Fantastyczna energia, zadowoleni wystawcy i naprawdę udane prezentacje w branży hafciarskiej to najlepsze określenia na wszystkie dotychczas zorganizowane edycje tego wydarzenia. A tak prezentowaliśmy się podczas festiwalu w 2019 roku https://www.facebook.com/watch/?v=505643420005740.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart