CHCESZ ZACZĄĆ BIZNES HAFCIARSKI? Finansowanie Haftex umożliwi Ci to już od 213zł/msc!
Masz pytania? Zadzwoń (+48) 880 177 431
Napisz do nas haftex@haftex.com

Hafciarka komputerowa – Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Aby wdrożyć się w świat hafciarstwa, niezbędnym elementem jest zakup maszyny przeznaczonej do tworzenia haftów komputerowych. Znaczący przeskok technologiczny oraz jego upowszechnienie sprawiło, że haft komputerowy nie jest już zarezerwowany wyłącznie dla dużych przedsiębiorstw, ale także dla małych podmiotów. Zapoznaj się z naszym wpisem i wybierz hafciarkę komputerową dopasowaną do Twoich potrzeb.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem hafciarki komputerowej ?

Kierując się wyborem urządzenia oraz jego parametrami warto mieć na uwadze kilka istotnych aspektów. Z pewnością należą do nich:

 • pole haftu, które określa wartość informującą użytkownika, jak duże wzory może wykonywać na produktach,
 • Ilość tamborków oferowanych w zestawie z maszyną,
 • ilość igieł na jednej głowicy określająca ile kolorów i rodzajów nici możemy mieć jednocześnie gotowych do pracy bez potrzeby przezbrajania maszyny,
 • przystosowanie konstrukcji maszyny do rodzaju wykonywanych wzorów,

Hafciarka jednogłowicowa

Bez wątpienia hafciarka jednogłowicowa jest to idealne zestawienie solidnego urządzenia oraz świetnego wykonania w rozsądnej cenie. Urządzenia te przeznaczone są dla osób, które chcą estetycznie i profesjonalnie ozdabiać swoje projekty. Jednogłowicowe hafciarki komputerowe stanowią większość urządzeń, które kupowane są jako pierwsze do domowej pracowni. Idealnie odnajdują się także w zakładach, które pracują na mniejszych partiach produktów.

Jakie są zalety urządzeń jednogłowicowych?

 • idealny kompromis pomiędzy szybkością pracy a ceną hafciarki,
 • niewielkie rozmiary, które ułatwiają ustawienie hafciarki w pracowni, domu czy wybranym pomieszczeniu,
 • możliwość pracy na urządzeniu w domowych warunkach — bez konieczności posiadania dużej pracowni,
 • szybkość i precyzja wykonania na każdej sztuce produktu.

Hafciarka komputerowa Haftex 1501 PRO to kolejna odsłona maszyny marki Haftex. Urządzenie to zostało dopracowane w oparciu o opinię oraz pracę z klientami. Hafciarka 1501 PRO działa na dobrych podzespołach i charakteryzuje się niezawodnością, kładąc nacisk na bycie numerem 1 w hafciarni. Bez wątpienia urządzenie to definiuje najlepszy stosunek jakości do ceny, będąc najlepszą w tym przedziale cenowym maszyną jednogłowicową na rynku.

Czym charakteryzuje się hafciarka komputerowa 1501 PRO?

Ważnym punktem odniesienia podczas zakupu odpowiedniego urządzenia jest jego praktyczność. Hafciarka komputerowa 1501 PRO posiada obszerne pole haftu, na którym można haftować zarówno małe, jak i duże artykuły. Pierwszym kryterium podczas wyboru urządzenia powinna być ilość igieł, tempo pracy oraz pole haftu. Urządzenie 1501 PRO wyposażone jest w 20 igieł pracujących w tempie 1200 wkłuć na minutę oraz pole pracy o wymiarach 40 x 60 cm. Istotnym aspektem są także usprawnienia maszyn, które oparte są o opinie klientów oraz doświadczenie, jakie posiadamy, dlatego w hafciarce 1501 PRO zastosowaliśmy zmniejszone o 45% (w stosunku do poprzednich modeli) ramie chwytacza, które ułatwia szybkie haftowanie na czapkach.

Dla potrzeb dopasowania urządzenia do każdego klienta — doświadczonego i początkującego Hafciarka 1501 PRO wyposażona jest w 10-calowy ekran z menu w języku polskim, który jest w stanie wykonać symulację haftu 3D, przyspieszając tym samym cały proces projektowania. Ponadto maszyna wykorzystuje technologię WIFI ze zdalną kontrolą pracy. Wartą poruszenia informacją jest także fakt, że podczas zakupu hafciarki klient otrzymuje zestaw 7 tamborków w różnych rozmiarach oraz ramę do metrażu, która pozwala wykorzystać maksymalnie potencjał pola haftu.

Poniżej prezentujemy hafciarkę Haftex 1501 PRO w pełnej okazałości.

Haftex Seria PRO | Hafciarka Haftex 1501 PRO

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy doceniają wszystkie cechy maszyny Haftex 1501 PRO polecamy hafciarkę komputerową Haftex 1501 PRO2, która wyposażona jest dodatkowo w elektroniczną stopkę.

Hafciarka wielogłowicowa

Jest to urządzenie, które w precyzyjny i szybki sposób potrafi wykonać najróżniejsze wzory hafciarskie — dopasowane także do wymagających klientów. Hafciarka wielogłowicowa to urządzenia przystosowane do pracy w długim okresie bez utraty jakości podczas całego procesu haftowania. Maszyna ta przeznaczona jest szczególnie dla osób, które miały już styczność z hafciarstwem (chociażby za pośrednictwem hafciarek jednogłowicowych).

Dlaczego warto zdecydować się na wybór urządzenia wielogłowicowego?

 • wysoka prędkość haftowania pozwala na sprawne wykonanie haftu. Prędkość ta liczona jest na podstawie ilości wkłuć igły na minutę oraz ilości głowic haftujących,
 • maksymalizacja osiągnięć i sprawnego wykonywania haftów, które osiągnięto poprzez duże pole robocze.
 • niezawodność oraz znacząca oszczędność czasu związana z dużą wydajnością.

W naszej ofercie posiadamy bardzo duże zróżnicowanie hafciarek wielogłowicowych. W szczególności zachęcamy do zapoznania się z modelem hafciarki komputerowej Haftex 1502 PRO, która oparta jest na nowoczesnych technologiach takich jak pomniejszone ramie chwytacza aż o 45%. Seria PRO to przełom w tworzeniu nowoczesnych urządzeń hafciarskich, które zwiększają swoją wydajność, nie tracąc przy tym jakości wykonania haftów. Zobacz, jak hafciarka komputerowa Haftex 1502 serii PRO prezentuje się na naszym wideo.

Haftex Seria PRO | Hafciarka Haftex 1502 PRO

Zdajemy sobie sprawę, że dobór odpowiedniego urządzeń może być problematyczny. Z pewnością jednak po zapoznaniu się charakterystyką hafciarek oraz poszczególnych modeli będziesz w stanie lepiej określić swoje potrzeby. Doskonale wiemy, że odpowiedni wybór hafciarki to klucz do zadowolenia. Jeśli posiadasz pytania lub chcesz uzyskać profesjonalną poradę z zakresu hafciarstwa, lub doboru urządzenia — skontaktuj się z nami.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart