Podsumowanie Festiwalu Marketingu i Druku w 2021 roku

Festiwal Druku odbył się 15-16 września bieżącego roku. Jest to kolejny rok, w którym dumnie reprezentowaliśmy markę Haftex. Ukazaliśmy klientom i gościom nasze maszyny i rozwiązania, które udało nam się opracować. Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w nim zarówno jako wystawcy na stanowisku, ale także jako osoby postronne. Na bieżąco zapoznawaliśmy się z trendami ukazującymi się w świecie druku. W gronie naszych wystawców był obecny także Andrzej Śniadek — projektant wzorów hafciarskich, który jest trenerem na szkoleniach z zakresu projektowania wzorów hafciarskich przy pomocy programu Wilcom.

Co nowego pokazaliśmy na Festiwalu Marketingu i Druku w 2021 roku?

Motywem nowości marki Haftex na tegorocznej edycji Festiwalu było innowacyjne połączenie technologii druku, jak i haftu. Połączenie tych dwóch aspektów spowodowało znaczące skrócenie czasu pracy w hafciarni. Bez wątpienia jest To nowy sposób znakowania odzieży łączący 2 techniki. Właśnie tak rozwija się rynek, tworzymy wspólnie nowe rozwiązania i uzyskujemy ciekawy efekt, jednocześnie optymalizując czas i koszt produkcji.

Festiwal Druku 2021 – jedna z naszych maszyn

Bezprzewodowe połączenie z hafciarkami?

Oczywiście, że bezprzewodowe i świetnie sprawdzające się w każdym modelu Haftex. Przy każdej maszynie umieściliśmy moduł Wifi Wilcom Embroidery Connect. Jest on idealnym uzupełnieniem między oprogramowaniem hafciarskim a hafciarką komputerową. Jedną z głównych możliwości tego urządzenia jest bezpośrednie wysyłanie gotowych, lub stworzonych przez nas wzorów hafciarskich prosto do maszyny.

Nowe urządzenia niebawem w sprzedaży!

Festiwal Marketingu i Druku to świetna okazja, aby zaprezentować nowe urządzenia, które w niedługim czasie pojawią się w naszej ofercie.

  • Pierwszym z nich jest obszywarka do naszywek pochodząca z Tajwanu. Zgrabne i niewielkie urządzenie pozwala na równomierne i estetyczne obszycie produktów. Obszywarka bez wątpienia poradzi sobie z obszyciem powierzchni pokrytych rzepami lub innymi elementami zewnętrznymi. Sam zakup takiego urządzenia będzie bardzo prosty — na dostawę nie trzeba czekać miesiącami. Firma Haftex będzie w stanie sprowadzić takie urządzenie w przeciągu 2 tygodni pod wskazany przez klienta adres. Istotną przewagą tego produktu jest jego cena w wysokości 13,5 tys. zł brutto. Więcej szczegółów na temat tego urządzenia wkrótce na naszej stronie internetowej https://haftex.com/.
  • Kolejnym odświeżonym i ulepszonym produktem jest hafciarka komputerowa 1502 MAX w wersji II. Maszyna ta została przede wszystkim zmodyfikowana na wielu płaszczyznach. Jednym z nich jest wyświetlacz, specjalnie wykonany na nasze zamówienie. Będzie on bardziej intuicyjny dla początkujących, a zarazem zawierać będzie kilka nowych udogodnień dla zaawansowanych użytkowników. Niewątpliwą zmianą jest system naprężania sprężynek, który osadzony został w pełni na metalowych elementach. W tej maszynie każda sprężynka ma swoją indywidualną regulację, której wymiana nie stanowić będzie problemu nawet dla początkujących hafciarzy. Opierając się na opiniach i wrażeniach użytkowych naszych klientów, w tej wersji maszyny zdecydowaliśmy się na zmianę położenia panelu oświetleniowego. Będzie on teraz bardziej ukryty i nie będzie przeszkadzał podczas obróbki produktów oraz wymiany zerwanych nici. Zmniejszeniu uległo także ramie chwytacza — co wpływa na wymierne powiększenie pola pracy i poprawi jakości haftu na czapkach i w ciasnych, małych elementach odzieży.
Festiwal Druku 2021 – hafciarka komputerowa wielogłowicowa

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Bez wątpienia zaufanie, które zbudowaliśmy dzięki intuicyjnym maszynom oraz innowacyjnym zmianom w samych urządzeniach pozwoliło nam na rozwinięcie skrzydeł produkcji maszyn do haftu. Nie spoczywamy na laurach i stawiamy przed sobą kolejny, istotny dla nas cel. W przyszłym roku jako firma Haftex zamierzamy być numerem 1 w kategorii maszyn przemysłowych w Polsce. Zapraszamy Was również na dni otwarte firmy Haftex gdzie pokażemy nowe rzeczy, które mamy w zanadrzu oraz na kolejny Festiwal Marketingu i Druku, w którym z pewnością weźmiemy udział. Dziękujemy za to, że jesteście z nami!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart