Haft komputerowy – jaką maszynę do haftu komputerowego wybrać?

Hafciarka Komputerowa - Jaką wybrać?

Haft komputerowy jest jedną z bardziej rozpoznawalnych technik podkreślania walorów estetycznych produktów. Spośród szerokiego grona hafciarek komputerowych dostępnych na rynku warto zastanowić się, jakie urządzenie spełni nasze oczekiwania. Nie zawsze wybór droższego urządzenia hafciarskiego będzie wiązał się z jego użytecznością i skutecznością podczas pracy. W niektórych przypadkach wybór maszyny do haftu komputerowego wyposażonej tylko w jedną głowicę może okazać się zupełnie wystarczający.

Maszyna do haftu komputerowego. Jakie urządzenie wybrać w przypadku prowadzenia działalności?

Przed przystąpieniem do zakupy hafciarki komputerowej musimy wziąć uwagę

  • Czy będziemy haftować pojedyncze zlecenia czy duże nakłady?
  • Dostępność powierzchni, którą możemy zaaranżować na stworzenie hafciarni?
  • Jakie jest maksymalne pole haftu, które możemy wykorzystać na hafciarce komputerowej?
  • Jaką ilość kolorów nici możemy haftować na raz bez konieczności zmiany nici?

Pierwsza maszyna do haftu komputerowego — na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Przed przystąpieniem do procesu zakupowego maszyny haftującej z pewnością warto zapoznać się ze specyfikacją, właściwościami oraz możliwościami hafciarki komputerowej. W pierwszej kolejności powinniśmy rozpatrzeć ilość głowic haftujących, ilość kolorów nici, którymi na raz można haftować jeden wzór oraz maksymalne pole haftu komputerowego — sprawdź ofertę hafciarek komputerowych dostępnych w naszym sklepie!

Profesjonalna maszyna do haftu – jaka jest najpopularniejsza maszyna do haftu komputerowego?

Spośród dostępnych na rynku urządzeń wśród nich pojawiają się maszyny, które zasługują na szczególną uwagę. Profesjonalną, a zarazem najbardziej popularną maszyną do haftu komputerowego dostępną w naszym sklepie jest Hafciarka Komputerowa Haftex 1501 MAX, która stanowi świetny kompromis pomiędzy jakością wykonania, ceną oraz parametrami technicznymi. Ta jednogłowicowa, profesjonalna maszyna haftuje w 15 różnych kolorach, z prędkością 1200 wkłuć na minutę, a przy tym zapewnia wyjątkowo duże pole haftu – do 42 × 51 cm. Maszyna do haftu komputerowego posiada pamięć do 800 wzorów hafciarskich, co gwarantuje duże możliwości wytwórcze. Sprawdź film, w którym prezentujemy tę maszynę.

Maszyna do haftu komputerowego to świetne urządzenie. Sam zakup jest z pewnością ważną decyzją, uzależnioną od wielu czynników i parametrów, jakie oferują nam hafciarki komputerowe. Urządzenia Haftex są niezawodne i z powodzeniem sprawdzają się w każdej branży. Wykorzystane przy ich produkcji technologie były testowane przez lata. Skontaktuj się z nami w celu doradztwa lub pomocy w procesie zakupu odpowiedniego urządzenia, spełniającego Twoje oczekiwania.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart