Ranking hafciarek komputerowych

Ranking hafciarek komputerowych z pewnością uzależniony jest od sposobu wykorzystania – komercyjnego czy prywatnego. Pod uwagę jest wtedy brana specyfikacja urządzenia, jego zdolności przetwórcze, kompatybilność z akcesoriami hafciarskimi oraz stosunek jakości względem ceny. Aby lepiej przedstawić ranking hafciarek komputerowych marki Haftex, opiszemy po jednym urządzeniu, jako przedstawiciela z każdej grupy. Pod uwagę bierzemy hafciarki komputerowe jednogłowicowe oraz urządzenia wyposażone w wiele głowic haftujących.

Hafciarki komputerowe jednogłowicowe

Jest to typ hafciarki komputerowej, którą wyposażono w jedną głowicę haftującą. Urządzenia te posiadają od 1 do kilkunastu igieł, które w zależności od rodzaju nici hafciarskich i koloru przełączają się i pozwalają na tworzenie wielokolorowych wzorów hafciarskich. W przypadku świadczenia usług hafciarskich i znakowania niewielkich ilości produktów lub wykonywania zdobień na tkaninach wykorzystywane są właśnie hafciarki jednogłowicowe. Przedstawicielem takiej grupy jest na przykład hafciarka komputerowa Haftex 1501 MAX II, która pomimo swoich niewielkich rozmiarów i stosunkowo niewielkiej cenie posiada wiele unikatowych cech i zalet. Można powiedzieć, że hafciarka 1501 Max to flagowy model otwierający ranking hafciarek w Polsce.

Hafciarki komputerowe wielogłowicowe

Hafciarki komputerowe wielogłowicowe to maszyny hafciarskie, które dedykujemy przede wszystkim dla dużych hafciarni i zakładów wykonujących wielkonakładowe hafty. Automaty hafciarskie potrafią tworzyć hafty na produktach, które zmieszczą się na polu przeznaczonym do pracy przez hafciarkę. Wyposażenie hafciarni w tego typu urządzenie to nie tylko duża oszczędność czasu, ale także zwiększenie produktywności i płynności. Hafciarka komputerowa Haftex 1504 jest przedstawicielem tej grupy urządzeń i niewątpliwie jedną z najczęściej wybieranych przez naszych klientów maszyn wielogłowicowych. To lider w swojej klasie i jednocześnie urządzenie dające duże możliwości produkcyjne każdej profesjonalnej hafciarni.

Ranking Hafciarek

Aby utworzyć nasz ranking top 5 urządzeń każdej z powyższych kategorii, kierowaliśmy się rozpoznawalnością urządzenia, stosunkiem ceny do jakości oraz dopasowaniem i opiniami użytkowników.

Hafciarki komputerowe jednogłowicowe:

  1. Urządzenie Haftex MINI
  2. Hafciarka Komputerowa Haftex JUNIOR
  3. Hafciarka Komputerowa Haftex 1501 Strong
  4. Maszyna Haftex 1501 MAX II
  5. Hafciarka Komputerowa Haftex 1501 PRO

Hafciarki komputerowe wielogłowicowe:

  1. Hafciarka Komputerowa Haftex 1502 PRO
  2. Maszyna Haftex 1503
  3. Hafciarka komputerowa Haftex 1502 MAX
  4. Maszyna Haftex 1504C Compact
  5. Hafciarka Komputerowa Haftex 1506

Tak prezentuje się ranking, który stworzyliśmy na podstawie powyższych założeń. Bez wątpienia każdy użytkownik może stworzyć własny ranking na podstawie korzystania z wybranego urządzenia, lub kierując się osobistą opinią. Wszystkie modele hafciarek komputerowych można znaleźć na stronie naszego sklepu. Każde urządzenie zawiera dokładny opis. Zapraszamy każdego do odwiedzenia naszej sklepowej zakładki. Dopasuj urządzenie do własnych preferencji i ciesz się z użytkowania hafciarki komputerowej!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart