CHCESZ ZACZĄĆ BIZNES HAFCIARSKI? Finansowanie Haftex umożliwi Ci to już od 213zł/msc!
Masz pytania? Zadzwoń (+48) 880 177 431
Napisz do nas haftex@haftex.com

Najnowsze rozwiązania w hafciarce Haftex PRO2

Nasza firma wprowadziła autorskie rozwiązanie sterowaniem stopki w maszynie hafciarskiej. Sterowana elektronicznie stopka pozwala użytkownikowi dostosowywać parametry pracy stopki w zależności od haftowanego produktu na hafciarce. Regulacja odbywa się poprzez ustawienie wysokości skoku stopki, zakresu pracy stopki jak i czasu przytrzymania stopki przy produkcie. Dlaczego ta nowoczesna technologia jest tak ważna ?

Stopka mechaniczna w hafciarce w klasycznych rozwiązaniach posiada wiele ograniczeń .  Tego typu stopkę jesteśmy w stanie ustawić tylko na określonej wysokości , co mocno ogranicza nam pracę na różnych grubościach materiałów lub produktów.

Nowy system Haftex IEP w hafciarkach z serii PRO2 jest już standardem w naszych maszynach hafciarskich. Elektroniczna stopka pozwala pracować na produkcie z różną wysokością stopki bez ingerencji mechanicznej w maszynie.  Tu na przykładzie pracy z haftem 3D najczęściej mamy do czynienia z produktem wielowarstwowym – praca na czapce na wysokości 1mm i za chwilę na piance 3D o wysokości 3-5mm. System IEP pozwala zaprogramować ten zakres pracy w jednym kroku programowania wzoru w maszynie. Dodatkową bardzo istotną funkcją tego systemu jest dłuższe przytrzymanie stopki w momencie wiązania nici , co zmniejsza ściąganie się produktów podczas pracy hafciarki. Technologia elektronicznej stopki nie wątpliwie ułatwia pracę użytkownikom jak i poprawia jakość haftu. Wszystkie nasze produkty dostępne w naszym sklepie internetowym https://sklep.haftex.com .

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.