Hafciarka do koszulek

Hafciarka komputerowa do koszulek powinna cechować się dużą wydajnością bez utraty jakości wykonywanych haftów. Praca na produktach takich jak koszulki, czapki itd. to bardzo często jeden z pierwszych celów pracy, jaki stawia przed sobą nowa pracownia hafciarska. Aby sprawnie wykonywać hafty na koszulkach oraz innych przedmiotach, należy dobrać urządzenie dopasowane do potrzeb oraz wydajności pracy.

Najlepsza hafciarka do haftu na koszulkach

Każda hafciarka komputerowa charakteryzuje się różnymi parametrami. Dobór urządzenia, które spełni nasze oczekiwania, jest więc kluczowy, biorąc pod uwagę interesującą nas moc przerobową. Spośród wszystkich hafciarek dostępnych w naszym sklepie szczególną uwagę polecamy zwrócić na hafciarkę Haftex 1501 MAX , która jest przedstawicielem hafciarek jednogłowicowych. Urządzenie, które opisujemy to profesjonalna hafciarka komputerowa haftująca w 15 różnych kolorach, z prędkością do 1200 wkłuć na minutę. Maszyna hafciarska posiada panel sterujący w postaci 10-calowego ekranu dotykowego, którego obsługa jest bardzo intuicyjna nawet dla początkujących użytkowników. Maszyna ta dzięki swojej specyfikacji jest często pierwszym wyborem początkujących hafciarni, które po zapoznaniu się z urządzeniem z czasem rozszerzają swoją działalność oraz ofertę poznając coraz lepsze zastosowania dla zakupionej wcześniej maszyny.

Co cechuje hafciarkę Haftex 1501 MAX?

Główną cechą charakteryzującą to urządzenie jest jego uniwersalność. Hafciarka wykorzystuje technologię haftu komputerowego do znakowania wszelkiego rodzaju koszulek przy jednoczesnym wykorzystaniu również innych technik i łączeniu ich. Aby dowiedzieć się więcej na temat haftu komputerowego, sprawdź nasz wpis, w którym opisujemy szerzej, czym jest haft komputerowy i jak go zaprojektować. Haft komputerowy po naniesieniu na materiał jest bardzo trwały, a wielkość naniesionego wzoru uzależniona jest od pola pracy hafciarki. W opisywanym urządzeniu pole haftu ma wymiary 42 × 51 cm i sprawdzi się podczas pracy na koszulkach prezentujących loga, emblematy, grafiki i treści. To właśnie dzięki innowacyjnej technologii haftu komputerowego, dużym polu pracy oraz dużej prędkości haftu ta hafciarka będzie idealnym wyborem.

Co jest przydatne w haftowaniu na koszulce?

Aby wykonać haft na koszulce, potrzebujemy 3 niezbędnych rzeczy — materiał w postaci koszulki, nici do haftu, a także fizeliny, którą wycinamy i podkładamy pod materiał na tamborek. W naszym sklepie dostępne są zarówno klasyczne tamborki (podczas zakupu hafciarki nasz klient otrzymuje zestaw tamborków), jak i tamborki magnetyczne, które znacznie ułatwiają zapinanie i naprężanie materiału haftowanego w maszynach jednogłowicowych oraz wielogłowicowych, skracając tym samym cały proces haftu. Do przydatnych akcesoriów, które bez wątpienia usprawnią haftowanie, należy m.in. stojak do pozycjonowania, który działa z normalnymi tamborkami jak i z tamborkami magnetycznymi i jest szczególnie polecany dla osób rozpoczynających przygodę z hafciarstwem.

Opisywane przez nas urządzenie charakteryzuje się dużą prędkością, bardzo dużym zakresem pracy, a także wyjątkową jakością kładzenia ściegów. Jednogłowicowe maszyny takie jak Haftex 1501 MAX idealnie nadają się do próbek haftu — przed wypuszczeniem seryjnej produkcji. Decydując się na uruchomienie produkcji masowej polecamy zapoznać się z urządzeniami Haftex 1502 MAX oraz Haftex 1503.

Hafciarka do koszulek — jakie urządzenie wybrać?

Dzięki dbałości o szczegóły oraz zastosowaniu nowych technologii w maszynie udało nam się stworzyć hafciarkę energooszczędną, która jest wyposażona w pełen zakres osprzętu i potrafi haftować na szerokiej gamie wyrobów. Hafciarka Haftex 1501 MAX jest także uniwersalna pod kątem rodzajów produktów, na których może wykonywać hafty. Jej niewielki rozmiar jest istotny podczas transportu, a wydajność, jaką oferuje w stosunku do gabarytów, zapewnia wzorowe połączenie. W przypadku haftu na koszulkach warto również rozważyć zakup hafciarki wielogłowicowej, która pozwala zwiększyć moce przerobowe hafciarni, tym samym uzyskując większą ilość wyhaftowanych produktów. Istotną informacją w przypadku chęci zakupu urządzenia jest finansowanie maszyn hafciarskich Haftex. W ciągu 30 dni możesz stać się posiadaczem hafciarki komputerowej, która stanowić będzie nowy etap dla Twojego biznesu. Wejdź w szczegóły dotyczące finansowania maszyn hafciarskich i wybierz odpowiednie urządzenie dopasowane do indywidualnych potrzeb!

Zapoznaj się także z naszym wpisem. Opisujemy w nim działanie hafciarek wielogłowicowych oraz wyjaśniamy, co warto wiedzieć przed zakupem tego typu urządzenia. Jeśli posiadasz pytania związane z doborem właściwej hafciarki komputerowej — skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart