Realizacje wykonane dzięki programom hafciarskim

Realizacje, gotowe projekty i osobiste inwencje twórcze to bez wątpienia tylko część rzeczy, którymi można posiłkować się podczas przenoszenia własnej koncepcji haftu z programu na materiał. W dzisiejszej, nietuzinkowej formie wpisu chcieliśmy zaprezentować nasze programy od strony technicznej. Poniżej prezentujemy kilka stworzonych już wariacji hafciarskich. Wykonawcą poniższych projektów jest Embroidery Design Studio.

Realizacja hafciarska — sarenka

Prezentowana ikonografia przedstawia sarenkę w otoczeniu gałązek. Do wykonania takiego haftu z pewnością potrzebny będzie dedykowany program hafciarski. Przykładowe oprogramowanie, którym można wykonać taką grafikę, jest dostępne w naszym sklepie. Sprawdź już teraz oficjalną stronę Wilcom i dopasuj odpowiednie oprogramowanie do swoich możliwości i potrzeb.

Realizacja haftu samochodu

Ten haft przedstawia samochód wykonany z różnych kolorów nici do haftu. Do wykonania takiego wzoru potrzeba zaawansowanego programu hafciarskiego. Program hafciarski dla zaawansowanych, które mają duże oczekiwania od hafciarki komputerowej, dostępny jest w naszym sklepie. Sprawdź te i pozostałe oprogramowania w naszym sklepie.

Realizacja borówki amerykańskiej

Ta realizacja przedstawia borówkę amerykańską zawieszoną na gałęzi. Wykonanie takiego projektu z pewnością nie jest skomplikowane ani czasochłonne. Wystarczą do tego dwa gatunki nici oraz podstawowy program hafciarski dostępny w każdej hafciarce oferowanej przez nasz sklep.

Bez wątpienia dopasowanie odpowiedniego oprogramowania względem swoich oczekiwań i potrzeb nie należy do łatwych zadań. Pomocnym w wyborze odpowiedniego programu mogą być gotowe wzorniki oraz nietuzinkowe projekty. Wszystkie realizacje wykonane za pośrednictwem oprogramowania hafciarskiego z pewnością znaleźć można w mediach społecznościowych na portalu Instagram pod #wilcom.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart