CHCESZ ZACZĄĆ BIZNES HAFCIARSKI? Finansowanie Haftex umożliwi Ci to już od 213zł/msc!
Masz pytania? Zadzwoń (+48) 880 177 431
Napisz do nas haftex@haftex.com

Hafciarki komputerowe jednogłowicowe

Hafciarki jednogłowicowe to doskonałe urządzenia przeznaczone dla osób, które chcą estetycznie i profesjonalnie ozdabiać swoje projekty. Jednogłowicowe hafciarki komputerowe stanowią swoisty ,,Must Have” domowej pracowni, a także zakładów, które operują na niewielkich partiach produktów. Nowoczesne hafciarki komputerowe Haftex wyposażone w jedną igłę są szybkie i precyzyjne. Pozwalają na wykonywanie pięknych haftów najwyższej jakości.

Hafciarki jednogłowicowe – jaką wybrać?

Biorąc na uwadze pojawienie się w domu nowej hafciarki jednogłowicowej, trzeba określić swoje wymagania, biorąc przy tym pod uwagę również cenę. Hafciarka komputerowa jednogłowicowa to kompromis cenowy względem jakości wykonania, trwałości i użyteczności. W naszym sklepie jesteśmy w stanie dopasować hafciarkę komputerową do każdych potrzeb.

Praktyczny wyświetlacz, czyli klucz do dobrego haftowania

Duże i proste w obsłudze wyświetlacze wykorzystywane w nowoczesnych hafciarkach jednogłowicowych, stawiają na wygodę użytkowania. Ustawianie wszelkich parametrów haftu jest więc prowadzone bezpośrednio z poziomu hafciarki. W większości modeli z poziomu wyświetlacza można bez problemu wybrać grafikę i połączyć ją z dowolnie zaprojektowanym napisem. Można również dostarczyć gotowy projekt haftu za pośrednictwem pendrive’a. Takie opcje dają niemal nieograniczone możliwości projektowania, ozdabiania, personalizowania wzorów hafciarskich.

Jakie są zalety hafciarki komputerowej jednogłowicowej?

  • kompromis szybkości pracy w stosunku do ceny hafciarki,
  • niewielkie rozmiary, które ułatwiają ustawienie hafciarki w pracowni, domu czy mieszkaniu,
  • możliwość pracy na urządzeniu w domowych warunkach,
  • szybkość i precyzja wykonania na każdej sztuce produktu.

Finansowanie na maszyny haftujące Haftex

Zapewniamy niezależne, rzetelne doradztwo oraz pomoc w uzyskaniu możliwości finansowania potrzebnego do zakupu hafciarki komputerowej jednogłowicowej. Dzięki temu w prosty sposób rozłożysz koszty nabycia sprzętu na przystępne, miesięczne raty.

Skontaktuj się z nami

Aby jeszcze lepiej poznać maszyny hafciarskie, takie jak urządzenia do haftu jednogłowicowe skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy porady związanej z doborem odpowiedniej hafciarki, wyjaśnimy jej działanie, a także w prosty sposób ustalimy finansowanie urządzenia.

Hafciarka komputerowa Haftex Mini

Hafciarka komputerowa Haftex Junior

Hafciarka komputerowa Haftex 1501 XL

Hafciarka komputerowa Haftex 1501 MAX

Hafciarka komputerowa Haftex 1501 PRO2

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart