Jaką hafciarkę komputerową wybrać?

Hafciarka komputerowa w dzisiejszych czasach stała się produktem o szerokiej gamie właściwości, posiadającym różne typy wyposażenia. Za pośrednictwem tego artykułu przekażemy informacje mające na celu pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia pod kątem prowadzonej działalności. Zaprezentujemy kilka modeli hafciarek komputerowych dostępnych w naszym sklepie, które swoimi parametrami będą w stanie zaspokoić potrzeby każdej osoby.

Hafciarka Jednogłowicowa Haftex Mini

Hafciarka komputerowa o lekkiej konstrukcji i niewielkich gabarytach. Parametry techniczne tej maszyny pozwalają na łatwy i swobodny transport oraz adaptację do każdego typu pomieszczenia. Bez wątpienia sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i w firmie. Pomimo niewielkich gabarytów i podstawowych parametrów hafciarskich zapewnia dobre tempo nakłuć – 1000 wkłuć na minutę. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom należy do najbardziej energooszczędnych maszyn w naszej ofercie. Hafciarka komputerowa posiada także 8 igielnic umieszczonych na jednej głowicy. Powierzchnia robocza maszyny zajmuje 36 × 20 cm. Takie urządzenie warto wybrać, jeśli zależy nam jedynie na podstawowych funkcjach, z jakich możemy skorzystać, posiadając hafciarkę komputerową. Szczegóły dotyczące tej maszyny można znaleźć tutaj.

Hafciarka Haftex 1501 XL

Urządzenie dla osób, które oczekują od hafciarki większej efektywności i praktyczności. Hafciarka komputerowa Haftex 1501 XL spełni wymagania osób, dla których oprócz efektywności ważna jest wysoka jakość, większe możliwości dotyczące powierzchni haftu oraz solidna jakość wykonania poszczególnych podzespołów. Urządzenie oferuje możliwość haftu w 15 kolorach przy 1000 wkłuć na minutę. Dla większości osób większe pole haftu – 120 × 50 cm względem urządzenia Haftex Mini może mieć kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o decyzje związaną z ewentualnym zakupem hafciarki jednogłowicowej. Hafciarkę komputerową Haftex 1501 XL można wybrać, jeśli głównym kryterium wyboru urządzenia jest chęć posiadania maszyny, która mimo obszaru roboczego zajmującego 120 × 50 cm, jest w stanie spełnić większość oczekiwań wytwórczych. Szczegółowe dane hafciarki Haftex 1501 XL można znaleźć w naszym sklepie.

Hafciarka Wielogłowicowa Haftex 1508

Jest to przykład największej hafciarki komputerowej dostępnej w naszym sklepie. Urządzenie z łatwością pozwala na poszerzanie możliwości związanych z haftem, oferując najwyższą wydajność dostępną na rynku. Dzięki ośmiu głowicom urządzenie jest w stanie wykonywać 8 haftów jednocześnie, co znacząco wpływa na zwiększenie możliwości produkcyjnych. Model tej hafciarki posiada bogate wyposażenie w postaci 96 tamborków, specjalnych uchwytów między innymi do wyszywania na czapkach oraz profesjonalną skrzynkę z narzędziami, które służą do jej konserwacji. Maszyna ta przeznaczona jest dla doświadczonych hafciarzy i hafciarni, w których głównym założeniem jest produkcja haftów na masową skalę. Szczegóły i specyfikacje hafciarki komputerowej Haftex 1508 można znaleźć na stronie naszego sklepu.

Dlaczego warto wybrać maszyny hafciarskie Haftex?

Przykłady podanych przez nas urządzeń nadają się idealnie jako pierwszy wybór maszyny hafciarskiej. W ofercie naszego sklepu można znaleźć również inne modele dopasowane do indywidualnych potrzeb. Aby przekonać się do skuteczności naszych urządzeń, sprawdź film dostępny na naszym kanale YouTube!

Hafciarki Haftex

Bez wątpienia wybór odpowiedniego urządzenia dobranego do indywidualnych preferencji każdej hafciarni nie należy do najłatwiejszych decyzji. Mamy nadzieję, że opisując wybrane modele — naszym zdaniem odpowiednio dobrane do wymagań użytkowników, ułatwiliśmy decyzję zakupowe i poszerzyliśmy świadomość dotyczącą hafciarek komputerowych dostępnych w naszym sklepie. Według nas wybór odpowiedniej hafciarki komputerowej w dużej mierze zależy od założeń, jakie ma spełniać dane urządzenie. Dla początkujących oraz hobbystów polecamy urządzenie Haftex Mini, dla średniozaawansowanych użytkowników Haftex 1501 XL a dla profesjonalistów — hafciarkę komputerową Haftex 1508. Te, oraz inne urządzenia można znaleźć na stronie naszego sklepu.

Posiadamy rozbudowaną strukturę działu handlowego i w każdej chwili możemy umówić się na spotkanie. Nasi przedstawiciele dopasują parametry hafciarki komputerowej do indywidualnych potrzeb każdej pracowni hafciarskiej. Dodatkowo zaprezentują ich możliwości i zapewnią niezbędne wsparcie na starcie i podczas instalacji maszyny w Twojej hafciarni.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart