CHCESZ ZACZĄĆ BIZNES HAFCIARSKI? Finansowanie Haftex umożliwi Ci to już od 213zł/msc!
Masz pytania? Zadzwoń (+48) 880 177 431
Napisz do nas haftex@haftex.com
hafciarka-haftex-1504-hafciarka-czteroglowicowa

Hafciarka komputerowa Haftex 1504

Daj rozpędzić się swoim projektom. Razy cztery.

Hafciarka komputerowa Haftex 1504 pozwala osiągnąć nowe możliwości oraz jeszcze wyższą wydajność. Dzięki czterem niezawodnym głowicom haftującym w tempie 1200 wkłuć na minutę, projekty w Twojej pracowni mogą być realizowane jeszcze szybciej niż kiedykolwiek. Hafciarka posiada bogate wyposażenie, w tym 48 tamborków, specjalny uchwyt do czapek oraz profesjonalną skrzynkę narzędziową do konserwacji maszyny.

Poznaj możliwości hafciarek komputerowych Haftex!

Nasze hafciarki komputerowe zostały zbudowane na niezwykle wytrzymałych podzespołach, które pozwalają na wieloletnią, wydajną pracę. Sprawdź nasze wideo i dowiedz się, dlaczego warto wybrać hafciarki marki Haftex. Spójrz na nasze maszyny poprzez poniższe wideo.

Panel Sterujący

10-calowy ekran dotykowy

Jego obsługa jest tak prosta, że nasi klienci sami dziwią się, jak szybko ją opanowują. Dzięki niezwykle łatwej, intuicyjnej obsłudze ekranu, w łatwy sposób wydasz polecenia hafciarce komputerowej.

Co ma maszyna

4

głowice

15

kolorów

1200

wkłuć/min

45 x 40 cm

pole haftu

Wymiary

Panel

pamięć 800 projektów

10-calowy wyświetlacz z menu z j.polskim

symulacja haftu na ekranie

Zostań profesjonalistą i skorzystaj z finansowania Haftex!

Mamy dla Ciebie ofertę leasingową, dzięki której rozłożysz koszt zakupu maszyn na dopasowane do Ciebie raty i zaczniesz korzystać ze sprzętu już teraz. Doradzimy Ci w kwestii finansowania nabycia hafciarek komputerowych i przedstawimy korzystną ofertę.

Zacznij haftować
jak profesjonalista!

W naszym sklepie otrzymasz w specialnej cenie do sprzętu profesjonalne oprogramowanie hafciarskie. Dzięki niemu stworzysz zarówno swoje pierwsze hafty, jak i skomplikowane projekty.

Przyjrzyj się również innym hafciarkom komputerowym marki Haftex

Wybierz sprzęt, który najlepiej odpowiada potrzebom Twoim lub Twojej pracowni.

Hafciarka Komputerowa Haftex 1504 Compact

Haftex 1504 Compact pozwala osiągnąć nowe możliwości oraz jeszcze wyższą wydajność, a wszystko to w bardzo kompaktowym i niedrogim rozwiązaniu. Dzięki czterem niezawodnym głowicom haftującym w tempie 1200 wkłuć na minutę, projekty w Twojej pracowni mogą być realizowane jeszcze szybciej niż kiedykolwiek.

hafciarka-haftex-1504-hafciarka-czteroglowicowa

Hafciarka Komputerowa Haftex 1506

Hafciarka komputerowa Haftex 1506 to urządzenie, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Sześć głowic haftujących oraz bardzo szybkie tempo pracy sprawiają, że hafciarka komputerowa Haftex 1506 jest kupowana z myślą o regularnej, masowej produkcji haftów. Zaoszczędź czas i energię dzięki hafciarce komputerowej Haftex 1506!

Hafciarka Komputerowe Haftex 1508

Hafciarka Komputerowa Haftex 1508 to maszyna, która posiada bogate wyposażenie, w tym 96 tamborków, specjalne uchwyty do czapek oraz profesjonalną skrzynkę narzędziową do konserwacji maszyny. Sprawdź to urządzenie!

haftex-1508

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart