RemaDays 2022 – dziękujemy za Wasze uczestnictwo!

Dziękujemy! Cieszymy się, że tak licznie wzięliście udział w Remadays 2022.

RemaDays 2022 to Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku odbywające się w Warszawie. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 23-25.03.2022 w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie. Jest to jedna z największych imprez targowych z branży reklamowej oraz drukarskiej na świecie. Targi RemaDays organizowane są nieprzerwanie od 2005 roku, stale z roku na rok poszerzając swoją ofertę oraz przyciągając coraz większą liczbę wystawców, oraz osób, które zainteresowane są tematyką wydarzenia. W trakcie trzech dni na ogromnej powierzchni można spotkać ekspozytorów z całego świata, w tym nas, jako reprezentantów marki Haftex.

Dlaczego warto wziąć udział w RemaDays 2022?

Targi RemaDays bez wątpienia są doskonałą okazją do budowania międzynarodowych relacji biznesowych i zdobywania cennych kontaktów handlowych. Jak wiadomo budowanie dobrych relacji z potencjalnymi klientami to w dzisiejszych czasach kluczowe zadanie. Podczas wydarzenia organizator pozwala uzyskać ciekawe promocje dla każdej osoby, która pojawi się na targach. RemaDays z pewnością dają możliwość rozeznania w nowościach technicznych oraz innowacjach obecnych w wielu sektorach.

Haftex w sektorze Technology Park

Sektor Technology Park jest jednym z wielu obecnych na targach RemaDays. Bez wątpienia można w nim znaleźć maszyny do znakowania, hafciarki komputerowe, maszyny poligraficzne, plotery, maszyny UV, lasery, media do druku, frezarki, materiały do produkcji reklam (plastik, szkło, metal itp.). Będzie nas można znaleźć w sektorze oznaczonym kolorem czarnym z ikoną zębatek.

Nasze hafciarki komputerowe oraz promocje podczas RemaDays 2022

Jako wystawcy obecni na tegorocznej edycji RemaDays zachęcamy gorąco do odwiedzenia naszego stoiska o powierzchni aż 52,5 m2, które jednocześnie jest największą powierzchnią wystawienniczą w historii marki Haftex. Podczas tego wydarzenia prezentować będziemy następujące urządzenia: Haftex MINI, Haftex Junior, Haftex 1501 Economic, Haftex 1501 MAX oraz MAX II, Haftex 1501 PRO, Haftex 1502 PRO, Haftex 1503, Haftex 1504 oraz NOWOŚCI w postaci prototypu hafciarki kompuiterowej 1501ES, a także nową, odświeżoną wersję hafciarki komputerowej Haftex 1501 XL. Ponadto będzie można znaleźć szeroki asortyment akcesoriów do haftu. Na naszym stanowisku czekać także będzie szereg ciekawych promocji.

Jakie są korzyści wzięcia udziału w RemaDays 2022?

Do korzyści, jakich może doświadczyć zwiedzający zaliczyć można:

  • dotarcie można do szerokiego grona dostawców i eksporterów z całego świata, oferujących wysokiej jakości produkty i usługi w dobrej cenie,
  • wymianę doświadczeń, poznania nowości, trendów i kierunków rozwoju branży, a także budowania efektywnych relacji handlowych w branży reklamy i druku,
  • skupienie największej liczbę specjalistów z branży, co przekłada się na poznanie tajników haftu
  • prelekcje i szkolenia w ramach RemaCongress to okazja do zdobycia aktualnej, specjalistycznej wiedzy,
  • specjalne promocje przygotowane przez sklep Haftex,
  • udział w loterii, który daje szansę na zdobycie cennych nagród rzeczowych

Sprawdź oficjalną stronę wydarzenia, na której opisane są również pozostałe sektory, które będą tworzyć to wyjątkowe, międzynarodowe wydarzenie.

Do zobaczenia na RemaDays 2022!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart